motolub.jun.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ghostlpa
2 Marzec 2010, 19:27
Siatka bagażowa.
Autor Wiadomość
MikeR 
:)

Maszyna: Kymco Agility
Wysłany: 1 Marzec 2010, 19:24   Siatka bagażowa.

Mam Kymco Agillity (co widać z resztą po lewej :P ). Planuję zakup siatki bagażowej. Jakie wymiary pasują na ten sprzęt? Ktoś się orientuje?

REKLAMA

Wysłany: 1 Marzec 2010, 23:57   

Szalej
[Usunięty]

Wysłany: 1 Marzec 2010, 23:57   

Omg...siatki są uniwersalne.

MikeR 

Wysłany: 2 Marzec 2010, 16:15   

Szalej napisał/a:
Omg...siatki są uniwersalne.
Tak? To ciekawe gdzie montujesz te haczyki?
Ostatnio zmieniony przez SeXy 3 Marzec 2010, 17:21, w całości zmieniany 1 raz  

SeXy 
Vice Pussy Captain

Maszyna: Citroen SaXo 1.6 VTS, Toyota Celica 1.8 16V S
Wysłany: 3 Marzec 2010, 16:35   

MikeR posłuchaj się bo Ci kolega dobrze mówi, siatki są jednych rozmiarów, nie jestem w stanie powiedzieć jakie to są rozmiarówki, ale ona się bardzo rozciąga, zaczpisz ją napewno pod plastikami na zadupku.

milden70 
Mów mi Arek :)

Maszyna: Skuter Czarna Bestia
Wysłany: 3 Marzec 2010, 17:31   

Zależy co tam wsadzi jak wsadzi kask to już pod plastikami nie zapnie pewnie. Ja mam taką siatkę i jak włożyłem kask to ledwo co naciągnołem na stelaż z tyłu.

pionier87 

Maszyna: Kawasaki ZX6R / DUCATI monster
Wysłany: 3 Marzec 2010, 17:45   

Siatki bagażowe są jednego rozmiaru jedyne nie ma czegoś takiego jak S,M,L,X,,XL JEDYNE w czym możesz mieć wybór to kolor...

MikeR haczyki łapiesz gdzie się tylko da do tylnego setu do ramki na numery rejestracyjne do ramy do plastiku ale nie polecam bo na jakiś wyboju może Ci się odpiąć...KASK Z PALCEM W DUPIE CI SIĘ ZMIEŚCI POD TAKA SIATKĘ.Mogę Ci moje odsprzedać
już rozciągnięta...

A tak poważnie to na Twoim miejscu kupił bym obrazu dwie siatki.Ja zawsze jak robię większą trasę (600/1000km) to zabezpieczam ekwipunek spinając dwie siatki właśnie tymi haczykami i problem z głowy...Miłego Dnia Życzę pozdrawiam

Szalej
[Usunięty]

Wysłany: 3 Marzec 2010, 17:59   

Sexy, ma ktoś problem i ja chcę go rozwiązać a Ty odrazu mi posty usuwasz. To jest forum?

ghostlpa 

Maszyna: FZR
Wysłany: 3 Marzec 2010, 19:49   

Siatka bagażowa w skuterze to jakiś niewypał. MikeR, zastanów się co będziesz w tym woził i przede wszystkim jak szpetnie i zarazem dziwnie będzie wyglądać.. kup lepiej fajny plecak np. alpinestars ripper, nie jest drogi, lepiej na tym wyjdziesz.

MikeR 

Wysłany: 3 Marzec 2010, 19:52   

ghostlpa napisał/a:
Siatka bagażowa w skuterze to jakiś niewypał. MikeR, zastanów się co będziesz w tym woził i przede wszystkim jak szpetnie będzie wyglądać.. kup sobie lepiej fajny plecak alpinestars np. rippera, nie jest drogi, lepiej na tym wyjdziesz.
Myślę, żeby w wakacje jeździć na pizzy skuterem poza tym dobra rzecz na zmieszczenie większej ilości bagażu. A siatka bagażowe to chyba najtańsze rozwiązanie. No chyba, że znacie miejsca gdzie tanio i dobrze zrobią mi doczepiany duży kufer :)

Szalej
[Usunięty]

Wysłany: 3 Marzec 2010, 20:09   

Hm, ja latam z czymś takim.

Givi Maxia 3 E55 - 55L + oparcie dla pasażera + światło stop + bagażnik [brak na zdjęciu]. Jestem teraz w trakcie montażu jeszcze dwóch bocznych kufrów, mianowicie Givi E41N.

Może pomyśl nad takim rozwiązaniem? Nie jest ono najtańsze, ale najbezpieczniejsze dla przewożonych rzeczy.

Btw. W pizzeri chciałeś pizzę pod siatką bagażową wozić? Bo akurat w temacie jestem, już w dwóch pizzeriach w lbn pracowałem.

MikeR 

Wysłany: 3 Marzec 2010, 23:04   

Tak. Widziałem kilka przypadków, że właśnie pod siatką wozili. Hmm... a jak się montuje zaczep do tego kufra z tyłu skutera/motocykla?

Szalej
[Usunięty]

Wysłany: 3 Marzec 2010, 23:29   

MikeR napisał/a:
Tak. Widziałem kilka przypadków, że właśnie pod siatką wozili. Hmm... a jak się montuje zaczep do tego kufra z tyłu skutera/motocykla?

To chyba w rumunii widziałeś. Powiedz w jakiej pizzerii tak jest. Pracowałem w Pizzy Hut i Dominium. Bez odpowiedniego boxa na pizzę nie powinieneś nigdzie wyjeźdzać. Na wszystkim łapę ma sanepid itd itd.

MikeR 

Wysłany: 4 Marzec 2010, 19:14   

Szalej napisał/a:
MikeR napisał/a:

To chyba w rumunii widziałeś. Powiedz w jakiej pizzerii tak jest. Pracowałem w Pizzy Hut i Dominium. Bez odpowiedniego boxa na pizzę nie powinieneś nigdzie wyjeźdzać. Na wszystkim łapę ma sanepid itd itd.
Rumunia ?
A to Ci dobre ;]
Ponawiam pytanie: Hmm... a jak się montuje zaczep do tego kufra z tyłu skutera/motocykla?
Ostatnio zmieniony przez SeXy 11 Marzec 2010, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  

Szalej
[Usunięty]

Wysłany: 4 Marzec 2010, 22:33   

Ja pie*****, człowieku. W jakiej pizzeri chcesz pracować?
Ostatnio zmieniony przez Szalej 11 Marzec 2010, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  

MikeR 

Wysłany: 5 Marzec 2010, 10:29   

Szalej napisał/a:
Ja pierdole, człowieku. W jakiej pizzeri chcesz pracować?

I po co te nerwy? :) Wszystko mi jedno. Gdzie będzie robota tam pójdę. Poza tym to przystopuj trochę z takimi odzywkami do mnie.

[ Dodano: 2010-03-05, 10:35 ]
Poza tym nie myślę o tym, że chcę pracować w pizzerii tylko rozważam taką opcję. A temat założyłem z czystej ciekawości.

Odpowiedz do tematu