motolub.jun.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Miejscówki do Stuntu w LBN i okolicy !!
Autor Wiadomość
Diver

Maszyna: Aprilia SR
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 20:51   Miejscówki do Stuntu w LBN i okolicy !!

Czyli gdzie sie fajnie śmiga... gdzie jest dużo miejsca gdzie nikt Cie nie wygoni itp...
to ja zaczne : Lublin, Parking TESCO/OBI (chyba najbardziej znany :P widziałem już tam duuuzo ludzi,jezdza tam na rolkach, freestyle'owo na rowerach, no i moto stunt)
Ostatnio zmieniony przez Diver 12 Styczeń 2010, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  

REKLAMA 

Maszyna: Aprilia SR
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 21:50   

Ostatnio zmieniony przez oGk 12 Styczeń 2010, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  

oGk 

Maszyna: Aprilia Rs 125
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 21:50   

Proponuje aby ten temat dotyczył wszystkich naszych miejscówek nie tylko w lbn

W Parczewie najpopularniejszym miejscem gdzie każdy sprawdza możliwości swojego motoru i ćwiczy stunt to oczywiście Alma :) czyt.( ul.Polna)

matheo95 

Maszyna: CBR600F3, Tzr
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 22:02   

Wronów :mrgreen: Karolek wie gdzie :evil: ;p A dokładniej nie daleko Bełżyc :lol:

Krs 

Maszyna: F4
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 22:14   

W Puławach jest miejscówka koło obwodnicy, około 30-20m i chłopaki z Kraśnik też powinni wiedzieć gdzie jest na u nich miejscówka w miarę dobra tylko bardzo pochyła, nie pamiętam dokładnie jaka to miejscowość ale byłem tam raz.

Palejszon 

Maszyna: Yamaha AEROX 50
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 22:16   

Pomiędzy Chlewiskami a Sernikami . Jest tam parę kilometrów prostej drogi . Sam widziałem jak inni na ścigaczach tam ćwiczyli .I praktycznie 0 domów tylko troszkę na początku .
Ostatnio zmieniony przez Palejszon 1 Marzec 2010, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  

Gelooo

Wysłany: 12 Styczeń 2010, 22:27   

no mały dobrze gada u nas to tylko alma ale psiaki już wiedzą co i jak, ostatnie ciepłe dni jak lataliśmy tam to nie obyło się bez kontroli, tak się mały zastanawiałem może by spróbować powariować na stadionie tam gdzie lodowisko, może nie wygonią :P

kylos91 

Maszyna: Kymco Agility 50
Wysłany: 12 Styczeń 2010, 23:26   

Nie wiem czy znacie parking przy ogrodzie botanicznym od strony ulicy Willowej? Piękna nawierzchnia, dość spory teren.

"Szukać prawdy, kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie i cel człowieka."
M.Mendelssohn

Veis
[Usunięty]

Wysłany: 13 Styczeń 2010, 18:38   

parking nie daleko zamościa ( Sitaniec ), w chełmie na "kostce", w lublinie to bez przypału póki co jest tylko targ pod zamkiem chyba

Recha 

Maszyna: Aprilia Rs 125 09' Black Nero
Wysłany: 1 Luty 2010, 10:44   

Veis tobie chodzi o ten parking w Sitancu co na wysokości stacji Petrochemii bodajże skręcasz w prawo jadąc od LBN do Zamościa? Taki troszke w polach, lekko w lesie? Jak samochodem nie raz przejeżdżałem to można było na wariatów popatrzeć ;) Chłopaki z Lubartowa w sezonie śmigali na takiej wiosce nowa nawierzchnia, zero zabudowań, ale i tam chamy wjechały ;p

kylos91 

Wysłany: 5 Luty 2010, 17:53   

Hm wiecie co ;D Nie wiem czy kojarzycie, może kiedykolwiek tamtędy jechaliście. Wiecie gdzie jest Kościół w Dąbrowicy k/Lublina? Jest tam duuuży plac, długa prosta, nawierzchnia idealna, samochodów brak (o ile nie jest to niedziela) ;P Niedaleko jest jakiś stadion, ten odcinek pokrywa się ze szlakiem rowerowym Lublin-Kazimierz Dolny. Byliście tam? Myślę, że to najlepsze miejsce jak dla Was, skoczymy tam któregoś w miarę ciepłego dnia i pokażę Wam :P nie jest to daleko ;)

"Szukać prawdy, kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie i cel człowieka."
M.Mendelssohn

marcin1993zmc 

Maszyna: Honda Varadero 125
Wysłany: 1 Marzec 2010, 11:12   

Recha napisał/a:
Veis tobie chodzi o ten parking w Sitancu co na wysokości stacji Petrochemii bodajże skręcasz w prawo jadąc od LBN do Zamościa? Taki troszke w polach, lekko w lesie?

Na tym parkingu czesto FRS Zamosc trenuje czasami jest Raptowny kiedys widzialem Simson byl.

Miejscowka ogolnie spoko tylko w jednym miejscu jest taka metalowa kratka-waga dla Truckow ;p

danilko332
Łukasz

Maszyna: CBR 125, Piaggio Zip StuntEdit
Wysłany: 1 Marzec 2010, 17:11   

Sitaniec ekstra miejsce, byłem i wiem. W Chełmie i Brzeźnie też jest fajna, pierwsza to tzw. elektrownia :)

kylos91 

Wysłany: 28 Marzec 2010, 19:33   

Dąbrowica :)

M.Mendelssohn

Krs 

Maszyna: F4
Wysłany: 27 Maj 2010, 14:20   

kylos91, w którym powiecie jest ta Dąbrowica ?

A może wiecie gdzie dokładnie jest ta miejscówka w Bełżycach na foto

matheo95 

Maszyna: CBR600F3, Tzr
Wysłany: 27 Maj 2010, 14:55   

Kris, tej miejscówki już nie ma.

Odpowiedz do tematu