motolub.jun.pl Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ghostlpa
2 Marzec 2010, 19:27
Siatka bagażowa.
Autor Wiadomość
Szalej
[Usunięty]

Wysłany: 5 Marzec 2010, 23:12   

MikeR napisał/a:
Szalej napisał/a:
Ja pierdole, człowieku. W jakiej pizzeri chcesz pracować?

I po co te nerwy? :) Wszystko mi jedno. Gdzie będzie robota tam pójdę. Poza tym to przystopuj trochę z takimi odzywkami do mnie.

[ Dodano: 2010-03-05, 10:35 ]
Poza tym nie myślę o tym, że chcę pracować w pizzerii tylko rozważam taką opcję. A temat założyłem z czystej ciekawości.

Słuchaj, pierdolisz jak potłuczony. Nudzi Ci się i zakładasz temat, bo nie wiesz jaki rozmiar siatki bagażowej kupić? Kup sobie taczkę, tam będziesz miał dużo miejsca na wożenie pizzy i innych pierdół.

Chciałem Ci tylko zakomunikować, że przewożenie żywności również musi mieć odpowiednie warunki, tak samo jak jej produkcja. Od tego masz zasady sanepidu, bhp, fifo i wiele innych, które mają na tym "Łapę". Zamiast robienia takiego czegoś, nie lepiej pomyśleć nad zrobieniem boxa do pizzy? To jest raptem 6 kawałków plexi, blachy, czy czegoś podobnego, 12 kątowników, dwa zawiasy kilka śrub i zrobienie stelaża do tego. Pomyśl może już teraz nad czymś takim, bo znając życie w sezonie będzie Ci trudniej coś takiego zrobić. Naprawdę to nie jest trudne, czasem tylko wystarczy pomyśleć.

Pozdro

REKLAMA 
:)

Wysłany: 6 Marzec 2010, 13:03   

MikeR 

Maszyna: Kymco Agility
Wysłany: 6 Marzec 2010, 13:03   

Szalej napisał/a:

Słuchaj, pierdolisz jak potłuczony. Nudzi Ci się i zakładasz temat, bo nie wiesz jaki rozmiar siatki bagażowej kupić? Kup sobie taczkę, tam będziesz miał dużo miejsca na wożenie pizzy i innych pierdół.

Jak się spotkamy kiedyś może przypadkiem, to powiesz mi to w oczy.
Tymczasem wytłumacz, gdzie ja GADAM GŁUPOTY jak taki inteligentny jesteś i wszechwiedzący (lub takiego zgrywasz).

Szalej napisał/a:

Chciałem Ci tylko zakomunikować, że przewożenie żywności również musi mieć odpowiednie warunki, tak samo jak jej produkcja. Od tego masz zasady sanepidu, bhp, fifo i wiele innych, które mają na tym "Łapę". Zamiast robienia takiego czegoś, nie lepiej pomyśleć nad zrobieniem boxa do pizzy? To jest raptem 6 kawałków plexi, blachy, czy czegoś podobnego, 12 kątowników, dwa zawiasy kilka śrub i zrobienie stelaża do tego. Pomyśl może już teraz nad czymś takim, bo znając życie w sezonie będzie Ci trudniej coś takiego zrobić. Naprawdę to nie jest trudne, czasem tylko wystarczy pomyśleć.
Pozdro

Okej, ja to wszystko rozumiem i wcale temu nie przeczę. Właśnie w słowach to się wydaje takie proste, że kawałki plexy, zawiasy, śruby, stelaża. Ja przyznam szczerze, że nie mam żyłki to bycia złotą rączką, więc chętnie wysłuchałbym instrukcji jak to zrobić. To rozwiązałoby cały mój problem. Więc nie jest to kwestia "pomyśleć", trzeba również mieć umiejętności żeby coś takiego wykonać.

Szalej
[Usunięty]

Wysłany: 6 Marzec 2010, 15:56   

To nie prościej było poprosić mnie o pomoc? :) Widzę, że też z Wieniawy jesteś, tak samo jak ja. Żebyś nie myślał, że wszystko wiem. Mówię Ci, to co wiem z doświadczenia, ponieważ sam pracowałem w 3 pizzeriach. Ten sposób z wożeniem pizzy pod siatką bagażową, podstawowe pytanie, co wtedy jeżeli deszcz Cię dopadnie? Dasz klientowi mokrą pizzę? Chyba nie bardzo ;) Mam garaż, także jakbyś chciał kiedyś, żeby coś Ci pomóc niema najmniejszego problemu

Co do gadania tych głupot, kilka osób już Ci powiedziało, że siatka bagażowa nawet ta najprostsza ma uniwersalny rozmiar. Nie mam pojęcia, gdzie wyczytałeś, że są różne rozmiary tych "pajączków". A Ty nadal drążysz temat.

Daj mi swoje gadu to porozmawiamy, może Ci rozjaśnię troche temat

Pozdro

MikeR 

Maszyna: Kymco Agility
Wysłany: 6 Marzec 2010, 23:01   

Wreszcie optymistyczny post z Twojej strony :) Oki, zaraz do Ciebie zagadam. Dzieki ! ;-)

SeXy 
Vice Pussy Captain

Maszyna: Citroen SaXo 1.6 VTS, Toyota Celica 1.8 16V S
Wysłany: 10 Marzec 2010, 17:01   

Miker nie wiem skąd masz to zdjęcie, ale albo natychmiast je usuń, albo wstaw je z zamazaną tablicą rejestracyjną. Nie wszyscy muszą wiedzieć kto to ;)
Szalej bez napinki, rozumiem czasami frustrację, ale naprawdę to jest forum, to że nie rozmawiamy na żywo nie znaczy, żeby bluzgać na wszystkie strony. Pzdr.

Szalej
[Usunięty]

Wysłany: 11 Marzec 2010, 21:38   

SeXy napisał/a:
Miker nie wiem skąd masz to zdjęcie, ale albo natychmiast je usuń, albo wstaw je z zamazaną tablicą rejestracyjną. Nie wszyscy muszą wiedzieć kto to ;)
Szalej bez napinki, rozumiem czasami frustrację, ale naprawdę to jest forum, to że nie rozmawiamy na żywo nie znaczy, żeby bluzgać na wszystkie strony. Pzdr.

Już się z ziomkiem dogadałem, temat rozwiązany :mrgreen:

Odpowiedz do tematu